Floating sauna, ujuvsaun, parvesaun Do more things
that make
You forget to check
your phone!
Life without
sauna seems
to me...
impossible!
Sweat off
the stress!
Ujuvsauna müük!

Hyggesaunas on käsitoona valmiv toode mis on võimalik ehitada ja kujundada vastavalt kliendi soovile. Meie meeskonna poolt pakutavad saunad ehitatakse plastikust ujukite peale mis annavad saunale stabiilsuse ja ujuvuse ka veekogul valitseva lainetuse korral.
Kandev konstruktsioon on valmistatud eelsorteeritud kõrgeima tugevusklassiga siberilehisest.Siberilehis on üks parimaid puid ilmastikule vastupidavuse suhtes mis tuleneb tänu tema tihedamale puidustruktuurile (ca 40% tihedam kui kuusk/mänd) ja kõrgele vaigusisaldusele. Ujuvsauna põrandaid katab samuti siberilehisest laudis mis on kaetud kvaliteetse OSMO ilmastikukindla õliga mis annab laudisele ekslusiivse ilme.
Seinad on valmistatud 150mm paksusest freespruss palgist mis on töödeldud OSMO õliga ja kahkordse laki kihiga mis annab vastapidavuse aastateks. Siseviimistluses on kasutatud peamiselt termotöödeldud puitu mis mõjub ühtlasi hubaselt ja on mõeldud vastupidama eriti keerulistes oludes
Sooja annab harvia puukeris. Sauna sise- ja välisvalgustuses on kasutatud led valgusteid millele annab toite katusel asuv päikesepaneel. päikeseenergiast tulev energia talletatakse akupanka, millega on võimalik tarbida voolu pimedal ajal.
Telefoni või kaasaskantava muusikasüsteemi laadimiseks on olemas kaks USB pistikut. Ujuvsauna edasiviivaks jõuks on 50hp Honda mootor mida juhitakse läbi juhtpuldi.
Digitaalne juhtpult võimaldab sauna sõitu juhtida veekogul olles ise päikesedekil või isegi saunas.Pikemate sõitude tarbeks on parve tagaossa ehitatud WC mida on võimalik kasutada kui ollakse kaldast kaugel. Katusel paikeb päikeseterass kust on võimalik nautida ilusat ilma või grillida. Ujuvsaun on mõeldud aastaringeseks kasutamiseks ja talvehooajal ei pea seda tõstma veest välja. 

Oops...
Slider with alias yacht rev sl 2 not found.

TUGEVUSED

Nautige saunamõnusid ujuvsaunal!

Floating-suana-ujuvsaun-hyggesauna

AEGUMATU JA MOODNE

Floating-suana-ujuvsaun-hyggesauna

ÖKONOOMNE

Floating-suana-ujuvsaun-hyggesauna

ENERGIA-JA LOODUSÄÄSTLIK

Broneeri aeg ja tule kohapeale vaatama!

Hello World!

“ Phasellus blandit mattis nibh. Nulla nunc leo, pellentesque ac turpis a, suscipit placerat odio. Integer lectus velit, varius nec maximus sit amet, tempus a leo lorem ipsum dolor. ”

Kontakt

Rannapungerja küla EESTI
Alutaguse vald

Ida-Viru maakond

Email: sales@hyggesauna.ee 
 
Telefoni number:
+372-53-024-846
 

Parvesaun

Liitu uudiskirjaga.

@2021. HyggeSauna OÜ. Kõik õigused kaitstud.

TOP